Про це він розповів у авторській програмі «Розвилка».

«Кілька днів тому Ізраїль завдав безпрецедентного удару по іранському проксі в Сирії, причому цей удар відбувався у ситуації, коли російські засоби ППО спали. Цей удар по Сирії мав кілька завдань», – зазначив Руслан Бізяєв.

За словами експерта, перше завдання цього удару полягало в підтвердженні угоди між Ізраїлем та США щодо протидії Ірану. Як зазначив політолог, ця ситуація дуже розлютила іранців.

«Після цієї події говорити, що перспектива укладання цієї угоди є хоча б середньостроковою, не доводиться, непрямим підтвердженням чому є дискусія всередині Ізраїлю – лідер опозиції Біньямін Нетаньяху виступив із різкою заявою, звинуватимо чинний Кабінет міністрів та керівництво США», - наголосив Руслан Бізеєв.

Як зазначив політолог, Біньямін Нетаньяху вважає, що через цю ситуацію склалася найбільш небезпечна за останній час ситуація для Ізраїлю.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Павло Себастьянович повідомив, чому в Україні не відбулося стрімке зростання економіки.

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Попенко розповів, чи можна пройти опалювальний сезон без електроенергії у будинках.