Про це він розповів у своєму блозі.

«Люди повинні зрозуміти, що немає іншого джерела тепла, окрім електроенергії», - заявляє Олег Попенко.

За його словами, якщо в будинку не буде електроенергії, то варто звернутися до ЖЕКу, управляючої компанії, ОСББ, якщо на ці процеси можна якось вплинути. Якщо ж ні, констатує експерт, то єдиний варіант – це приватний будинок, де є твердопаливний котел, запас дров на 20-30 кубів, генератор на 5-7 кВт із запасом палива на 50-100 літрів. У цьому разі, каже він, перезимувати можна, а ті поради, які роздають деякі органи місцевого самоврядування щодо встановлення котлів-буржуйок у підвалах він вважає недоцільними.

«У цьому разі люди повинні розуміти, якщо не працює електроенергія, значить, в будинку не буде води, в будинку не буде працювати каналізація. Ні води, ні опалення. Ці будинки будуть нежиттєдіяльні», - пояснює Олег Попенко.

А відтак, констатує він, сидіти в підвалі і чекати не зрозуміло чого – ідея погана. На думку експерта, грітися у підвалі можна хіба що пів дня, чекаючи, поки подадуть тепло, але загалом потрібно думати наперед і єдиний вихід – це приватний сектор.

Популярні новини зараз
Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Решмеділова заявила, що Норвегія збільшить видобуток газу задля забезпечення Європи.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова пояснила, чому після війни тарифи на комуналку в Україні збільшаться у кілька разів.