Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Что дальше?» із Вікторією Панченко.

«Ті речі, які потрібно було робити до повномасштабної війни, зараз ще більше загострилися, але з іншого боку постійно збільшується західна допомога, тому якось виходить зводити кінці з кінцями в плані бюджету», - зазначив Павло Себастьянович.

За словами експерта, в Україні і раніше діяла слабоефективна економічна система, тому з початку повномасштабного наступу російської федерації економіка Україна продовжує функціонувати за рахунок фінансової допомоги Західних партнерів.

«У нас 80% усіх податків сплачує приблизно 1% компаній, а у нас лише 230 тисяч компаній, які платять ПДВ», - підкреслив Павло Себастьянович.

Як зазначив політолог, близько двох тисяч компаній в Україні забезпечують 80% усіх потрібних податкових зборів, тому якщо ця кількість компаній продовжить функціонувати, то з економікою все буде відносно нормально, враховуючи ще західну підтримку.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Попенко розповів про ситуацію із житловим фондом.

Також Знай.ua повідомляв, що міжнародний алжирський експерт Аурагх Рамдан заявив, що Ердоган намагається адаптуватися під новий світовий порядок.