Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Что дальше?» із Вікторією Панченко.

«Ізраїль живе у такому режимі, що у них війна, війна і ще раз війна, але паралельно щось будується – оце наше завдання, аби у якийсь момент ми зрозуміли, що вже питання не про відбудову, а про стрибок», - зазначив Микола Давидюк.

За словами експерта, потрібно думати не тільки про відбудову, а й про розвиток країни, бо потенціал в України великий і його можна розвивати навіть у таких умовах: у нас, як мінімум, є приклад Ізраїлю.

«Треба все переосмислити і збудувати потужного центральноєвропейського тигра, щоб усі нам казали – «Дивіться, яка у них держава! Дивіться, як українці усе зробили», - підкреслив Микола Давидюк.

Популярні новини зараз
ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, священник пояснив, які молитви читати перед сном.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний психолог Олег Хом'як розповів, чим люди принципово відрізняються від тварин.