Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, Борис Джонсон виявився чудовим прем'єр-міністром Великобританії, а після початку повномасштабної російсько-української війни – ще й найкращим другом України. Принагідно він згадує, що ще 2 роки тому в інтернеті про нього говорили протилежне, проте все виявилося інакше. Тому військовий сподівається, що і Ліз Трасс продовжив його справу.

«Дуже-дуже сподіваюся, що вона продовжить. Багато чуток ходить, кажуть, що вона буде ще більшим яструбом, що вона буде ще більш антиросійською, антипутінською, дуже сподіватимемося на це», - підкреслює Гаррі Табах.

Проте, зазначає військовий, свого часу багато надій було і на Байдена, та й сам він заявляв, що при ньому путін довго не втримається, а санкції проти нього будуть із самого пекла, але вийшло трохи інакше.

«Так що сподіватимемося, що з нею буде по-іншому, що вона буде другом України і допоможе цьому», - каже Гаррі Табах про Ліз Трасс.

Популярні новини зараз
Чому не можна виливати воду після варіння овочів Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко повідомив, що може завдати сильного економічного удару по росії.

Також Знай.ua писав про те, що Себастьянович розповів, якими мають бути реформатори у державі.