Про це він розповів на каналі Знай 24 в програмі «Что дальше?».

«Це правильна стратегія, тому що ми бачимо, що вона працює і дає результати. От давайте змоделюємо, наприклад, звідки найпростіше заходити у Херсон? Мабуть зі сторони заходу, але максимально укріпленні позиції російських військ, тому йти на них в лоб – це напроситися на артилерійський удар», - зазначив Олександр Мусієнко.

За словами експерта, враховуючи ландшафтні особливості Херсонщини, штурм – це просто катастрофічне втрачання техніки та людей, тому що там степова рівнина, через яку військові у випадку обрання такої тактики знаходилися б на долоні авіації та артилерії ворога.

«Коли обирається така стратегія, то можна побачити, що протягом таких тривалих ударів може настати момент, коли українські сили можуть прийти у Херсон і з меншими втратами. Ключове при плануванні таких операцій – це продумувати її так, аби вона відбувалася із мінімальними втратами», - підкреслив Олександр Мусієнко.

На думку військового експерта, життя своїх людей стоїть в пріоритеті України, на відміну від російських головнокомандуючих, які просто знищують усе артилерією і йдуть у наступ, незважаючи на втрати.

Популярні новини зараз
Ті, хто не помер, заплатять за загиблих: на росії готують податок для чоловіків, які уникнули війни 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, підприємець Павло Себастьянович розповів, чому нафтогазова галузь України почала руйнуватися.

Також Знай.ua повідомляв, що американський військовий Гаррі Табах розповів, як Україні вдалося осліпити російську ППО.