Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

Як розповідає журналістка, раніше, щоб змінити адресу, за якою призначається субсидія, її одержувач мав звернутися до органів соцзахисту за місцем постійної реєстрації. Там же, пояснює вона, він мав повідомити, що змінив місце проживання, а вже після цього можна було розпочинати оформлення допомоги на оплату комунальних послуг саме вже за новою адресою.

«В Україні змінилась процедура оформлення субсидії. Тепер її можна буде оформляти не лише, як було раніше через органи соцзахисту, а й онлайн через Пенсійний фонд. Тобто це значно прискорить процес призначення виплат і субсидія стане доступнішою для всіх, хто її потребує. Так повідомили у Мінсоцполітики», - повідомляє Катерина Котенкова.

За її словами, у Мінсоцполітики це пояснили необхідністю захистити право громадян отримувати такі виплати, тому пропонується використовувати Використання IT-систему Пенсійного фонду, що дозволить ухвалювати документи громадян на отримання житлових субсидій та пільг у будь-якій точці України.

«Процес призначення, розрахунку та виплати субсидій і інших соціальних пільг буде автоматизований. Крім того, громадянам, які вже мають пільги, не доведеться повторно збирати документи для їх отримання. Тобто всі дані будуть у цифрових каналах Пенсійного фонду, при чому там можна буде взяти дані навіть про громадян, які опинилися на окупованих територіях», - розповідає Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова розповіла про допомогу для евакуйованих маріупольців, яку вони можуть отримати в Києві.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, наскільки подорожчає вивіз сміття в Україні.