Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Якщо загальне розуміння подивитися, всі намагаються не лише висунутися, а й зайняти найкращу позицію у цьому глобальному переформатуванні. А переформатування почалося через те, що капітал потребує розширення. Нині грошей у світі у три з половиною рази більше, ніж товарів. І зрозуміло, що цей навіс уже таким став, що він має впасти. І думають, як його «здути», щоб ще й виграти на цьому «здутті», – повідомив Сергій Удовік.

За словами експерта, у світі завжди відбувається керований хаос, хтось його координує. І той, хто ним керує, завжди виграє. А той, хто розуміє, як все це відбувається, теж може вбудуватися в нову глобальну систему.

«І ось коли упирається, значить, йде глобальне переформатування. Ну, так перше закінчилося Першою світовою війною, друге – Другою світовою війною, третє – Холодною війною. І вийшло, що звільнилися великі простори, наприклад, розпався СРСР. Країни перебудовувати стали у доларову економіку. А тепер воно прийшло в глухий кут. Просто вдарилося у 2008 році у стінку», - заявив Сергій Удовік.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман пояснив, чи зміняться політичні симпатії українців після війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів про перспективи продовження російсько-української війни.