Про це він розповів у своєму блозі.

«Чи вчиняють вони якісь злочини? Перше, ці люди – не військові, а це означає, що вони не підпадають під Женевську конвенцію, це означає, що їх не мінятимуть ні на кого, їх не можна міняти після війни, вони не військовослужбовці. Вони підпадають під цивільне законодавство України, їх треба судити за Кримінальним кодексом», - каже Михайло Шейтельман.

Якщо ж говорити про порушення Кримінального кодексу України, пояснює він, то йдеться про незаконний перетин кордону та співучасть в агресії. Проте, зазначає політтехнолог, наскільки він знає, і особливо у період дії військового стану перший злочин стосується лише громадян України, як і другий, йдеться про колаборантів.

Як розповідає експерт, він знайшов два пункти, за якими можна судити цих вчителів, які приїхали з росії розповідати дітям у школах пропаганду. По-перше, каже він, їхня діяльність на тимчасово окупованих територіях – це шахрайство.

«Вони десь селилися у Куп’янську, а це незаконне захоплення житла. Там є дві статті - із загрозою застосування зброї і без загрози застосування зброї, великі терміни за це належить. Ось за це можна судити вчителів, які приїхали з росії», - розповідає Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карасьов пояснив, від чого залежатиме успішність українського контрнаступу.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів про перспективи продовження російсько-української війни.