Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, період стабільності у світі закінчився ще наприкінці 2019 року, про що говорив Deutsche Bank у своєму аналітичному обліку. Тепер же, констатує він, настає десятиліття хаосу та безладдя, воно вже настало і ми його спостерігаємо.

«Зараз треба чекати загострення всього, адже на місце Її Величності Єлизавети ІІ приходить не просто Чарльз, приходить певна концепція. Це концепція, яка дуже широко просувалась Клаусом Швабом та його прихильниками на останніх економічних форумах у Давосі», - пояснює Руслан Бізяєв.

Зокрема, розповідає він, йдеться про зелений порядок денний в економіці, расовий, гендерний порядок денний – це все те, що близько принцу Чарльзу, що він хоче реалізувати. І в цьому сенсі, додає політолог, він не матиме жодного дисонансу з новим прем'єр-міністром Великобританії Ліз Трасс, яка під час дебатів з виборів лідера консервативної партії відкрито заявила, що, якщо треба, вона натисне червону кнопку.

«Закінчення епохи Єлизавети – це закінчення епохи всіх імперій: російської, британської та інших. Але вмиратимуть імперії в хаосі та крові», - наголошує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Ціни на яйця зросли на 72% і це ще не кінець: коли чекати позначки у 100 грн за десяток Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Головне за ніч: "сюрприз" від ЗСУ, передбачення смерті путіна, здорожчання автогазу та чому слід закупитися продуктами В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, як росія реагує на свої значні втрати на війні.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, як довго може затягтися російсько-українська війна.