Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, період стабільності у світі закінчився ще наприкінці 2019 року, про що говорив Deutsche Bank у своєму аналітичному обліку. Тепер же, констатує він, настає десятиліття хаосу та безладдя, воно вже настало і ми його спостерігаємо.

«Зараз треба чекати загострення всього, адже на місце Її Величності Єлизавети ІІ приходить не просто Чарльз, приходить певна концепція. Це концепція, яка дуже широко просувалась Клаусом Швабом та його прихильниками на останніх економічних форумах у Давосі», - пояснює Руслан Бізяєв.

Зокрема, розповідає він, йдеться про зелений порядок денний в економіці, расовий, гендерний порядок денний – це все те, що близько принцу Чарльзу, що він хоче реалізувати. І в цьому сенсі, додає політолог, він не матиме жодного дисонансу з новим прем'єр-міністром Великобританії Ліз Трасс, яка під час дебатів з виборів лідера консервативної партії відкрито заявила, що, якщо треба, вона натисне червону кнопку.

«Закінчення епохи Єлизавети – це закінчення епохи всіх імперій: російської, британської та інших. Але вмиратимуть імперії в хаосі та крові», - наголошує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, як росія реагує на свої значні втрати на війні.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, як довго може затягтися російсько-українська війна.