Про це він розповів у програмі «Розвилка».

«Найімовірніше, як мені здається, ми ж не можемо залізти в голови генштабистів, основні події на фронті розгортатимуться зараз у районі Донбасу та на так званому херсонсько-запорізькому напрямку, на цій усій дузі від Чорнобаївки до Кривого Рогу. росія зараз не готова завдати якогось потужного контрудару навіть на одному напрямку», - розмірковує Руслан Бізяєв.

Водночас, він зазначає, що це, очевидно, буде найважча зима в новітній політичній історії України. На думку політолога, удари по об'єктах критичної інфраструктури продовжуватимуться, а ставки підвищуватимуться.

«Адже це війна, яка категорично ламає усталений економічний порядок», - підкреслює Руслан Бізяєв.

Як він пояснює, старий технологічний устрій, стара сировинна модель економіки України померла б безвідносно війни, тому що вона не тягнула соціальну сферу, при чому не тягнула дуже суттєво і була вразливою до коливань світових ринків.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман повідомив, який великий крок до перемоги вже зробила Україна.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман пояснив, чому західні лідери змінювали свою позицію протягом війни.