Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Я б дуже сильно хотів, щоб США нам давали якнайбільше, тому що як тільки нам США даватимуть ще більше грошей, то вони поводитимуться так само, як сьогодні поводяться з Тайванем», - підкреслює Георгій Біркадзе.

Зокрема, він говорить про заяву Байдена про те, що американці воюватимуть за Тайвань у разі війни. Принагідно експерт нагадує, що 83% усіх чіпів у світі виробляється в Тайвані, а ВВП цієї країни становить 746 мільярдів доларів на рік, тоді як ВВП України до війни був 195.

Тому, пояснює він, дуже важливо, щоби США вкладали в Україну гроші. Як згадує експерт, раніше багато хто розповідав про небезпеку транснаціональних компаній, але це не так, тому він якраз і сподівається, що в Україні працюватимуть, наприклад, Amazon, Google.

«Ось такі компанії мають працювати. Якщо американські компанії вкладатимуть сюди гроші, ми будемо захищені», - констатує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура прокоментував успіхи ЗСУ на фронті.

Також Знай.ua писав про те, що Новохатський пояснив, чому Україні не потрібні гарантії безпеки.