Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«І це, до речі, системна помилка, тому що вони живуть у росії, тому не можуть зрозуміти, вони не живуть у загальному глобальному мисленні», - наголошує Михайло Шейтельман.

За його словами, потрібно читати глобальних мислителів, а їх не так уже й багато, достатньо прочитати 5 книг та 5 статей, щоб зрозуміти, у чому сьогодні полягає глобальна думка і куди рухаються технології. Тобто, пояснює експерт, потрібно буквально шукати щороку книгу, де хтось докопав до суті, а це одна на мільйон.

Зокрема, він говорить про штучний інтелект, за останні 2-3 роки вийшло лише кілька нових книг. Також гість програми радить читати всі новини про вивчення людського мозку, оскільки за це десятиліття у цьому питанні людство просунулося набагато далі, ніж за 5 тисяч років.

«Ми зрозуміли, як влаштований мозок. Це влаштування мозку навіть скасовує нацизм. Якщо всі зможуть розібратися, то зрозуміють, що нацизм не має сенсу. Немає сенсу шукати, що в них така ментальність, а в тих - інша. Тому що з'ясовується, що це не закладено у людині», - пояснює Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков повідомив, якою має бути виборча система у державі.

Також Знай.ua писав про те, що Чаплигін розповів, чому росіяни тікають від мобілізації.