Про це він розповів у програмі «Розвилка».

За словами експерта, у росії будуть йти дуже цікаві процеси, вони вже фактично почалися і лом не зупинити. Він вважає, що старої росії більше не буде, а що буде на її місці і яка це буде країна, стане зрозуміло через рік-півтора. Проте, переконаний політолог, уже до кінця осені розпочнуться цікаві процеси, які ми спостерігатимемо в режимі онлайн.

«Ті події, які ми спостерігаємо, закінчаться глобальним внутрішнім потрясінням у росії. У форматі бунту чи палацового перевороту – сказати важко. Я більше прихильник версії якогось палацового перевороту, але не в плані того, що знесуть путіна, а щодо того, що вежі кремля перейдуть між собою у відкрите протистояння», - пояснює Руслан Бізяєв.

Також він переконаний, що й старої України після війни вже не буде, зокрема, у минуле відійдуть усі -ізми. Також експерт зазначає, що треба враховувати фактор людей, які повернуться з війни. На його думку, ветерани вже матимуть право голосу та будуть авторитетами, але інше питання – наскільки це буде конвертовано у політичну владу.

«Тобто колишні військові стануть одним із факторів переродження України, нової України, старої України не буде, як і не буде старої росії», - наголошує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман заявив, що російське керівництво сильно відстає від сучасного світу.

Також Знай.ua писав про те, що Тизенгаузен повідомив, яка доля чекає на росіян після мобілізації.