Про це вона розповіла на каналі «Садок вишневий».

«Це не 300 років, можна вести відлік від 1240 року, коли впав Київ, і ми втратили і свою державу, і свою цивілізацію. І власне, від того часу ми належали до різних проектів, нас розшматовували всі, хто був зацікавлений у цій території і в цій, як вони дивилися на нас, біомасі. І на жаль, ці вісім століть ми й існували в такій якості», - повідомила Олена Скоморощенко.

За словами науковиці, саме ці вісім століть, коли Україну намагалися розшматувати, й визначили весь наш шлях, усю нашу історію. Олена Скоморощенко зазначила, що вся українська історія дуже трагічна, бо в українців не було змоги й права на впорядкування власного життя, від нас нічого не залежало, нас використовували всі, кому було не лінь.

«Усі ці вісім століть найкращі сини й дочки нашого народу боролися за те, щоб це було не так. Усі ці вісім століть ми не були метою самих себе, у нас не було змоги жити своїм життям», - додала Олена Скоморощенко.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура повідомив, що було б справедливою відплатою для росіян.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен повідомив, яка доля чекає на росіян після мобілізації.