Про це він розповів у своєму блозі.

«Після того, як уже іранські безпілотники летять на Одесу, а іранські безпілотники зараз нескінченно з Харківської області летять на Одесу, після того, як нашими HIMARS чи артилерією, я так розумію, все-таки успішно прикінчили кілька іранських інструкторів, а Ізраїль як і раніше не з Україною – це дуже прикро», - розповідає Михайло Шейтельман.

До того ж, додає він, президент Франції Макрон заявив, що після того, як путін оголосив мобілізацію та продовжує свій ядерний шантаж, кожна країна у світі має обрати, з ким вона – з Україною чи росією.

«Думаєте, мета путіна менша, ніж відновити Радянський Союз? Він прямо сказав про це і про відновлення східного блоку», - підкреслює Михайло Шейтельман.

Тому, констатує експерт, цих мобілізованих 300 тисяч російських військових мають зупинити ЗСУ, бо імперські амбіції путіна виходять далеко за межі України.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, яку роль у російсько-українській війні відіграв полк «Азов».

Також Знай.ua писав про те, що Скоморощенко повідомила, коли Україна справді розпочала свій шлях боротьби за державність.