Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Облгази можуть позбавити грошей, які вони одержують за розподіл газу від побутового сектора. Та й узагалі існування обласних газорозподільних компаній опинилося під великим сумнівом. Ліквідація облгазів може стати реальністю», - зазначає Катерина Котенкова.

Як вона розповідає, такі радикальні методи щодо обласних газорозподільних компаній пояснюються масовою фальсифікацією показань лічильників у платіжках за газ. За словами журналістки, облгази збираються позбавити доступу до коштів, що надходять від населення.

«Все це було оприлюднено 14 вересня Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», - повідомляє Катерина Котенкова.

Журналістка зазначає, що це все випливає з проєкту постанови Кабміну «Про внесення змін до порядку проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу». А сам проєкт, додає вона, опублікований на сайті Нацкомісії, він відкритий для обговорення.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пелех повідомила, що необхідно зробити українцям, які втратили свої документи.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, хто отримав відстрочку на сплату боргів комунальникам.