Про це він розповів у своєму блозі.

Як розповідає експерт, Монголія дозволила росіянам із Бурятії та Туви перетинати їхній кордон під час мобілізації в росії. Тобто, пояснює він, Монголія визнала росіян певних національностей із певних республік своїми та заявила, що готова саме їх прийняти, інших – ні.

«Мобілізація зробила майбутній розпад росії просто неминучим. Доти такої неминучості не було. Зараз, коли мобілізація, це означає, що реально кожен росіянин бере участь у цій війні, це означає, що кожен регіон росії бере участь у цій війні», - наголошує Михайло Шейтельман.

До того ж, додає експерт, уже всім мало стати зрозуміло, що це війна не лише путіна, а й усіх росіян. Тобто, констатує він, зараз росіяни сідають у автобуси та їдуть воювати, їх автоматами не женуть, вони їдуть убивати українців.

«Отже, після війни всім їм відповідати і платитимуть вони своєю росією. Вони її втратять, це логічно. Розвалиться росія на якісь шматки», - наголошує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тизенгаузен назвав три сценарії, як можуть розвиватися протести у Дагестані.

Також Знай.ua писав про те, що відьма-некромантка Марія Тиха розповіла, коли і чи взагалі буде новий наступ на Київ.