Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

На думку гості програми, сьогодні світ дуже неправильно сприймає російсько-українську війну, це хибна призма, адже всі говорять про українську війну, а не про загарбницьку війну росії. Ілон Маск, констатує вона, не став винятком у цьому плані, а його публічний допис свідчить про те, що він може бути генієм у чомусь, але не у всьому.

«Вони чомусь усі вважають, зокрема і Маск зараз зі своїми ідеями, що проблема у виникненні загрози ядерної війни в Україні, не в росії. Вони повинні перефокусувати свій погляд, тому що зараз мають обговорювати не те, що має зробити Україна, як писав також наш президент, має бути тема зовсім інша – що робити з росією, з путіним, щоб він не зробив цієї погрозливої дії?», - пояснює Оксана Давида.

За її словами, люди часто не розуміють, у чому криється причина російсько-української війни. Зокрема, констатує гостя програми, Ілон Маск сильно помиляється, якщо вважає, що путін заспокоїться, якщо Україна поступиться. Натомість, підкреслює вона, путін у такому разі лише піде далі, за Україною будуть інші європейські держави, а відтак його треба зупинити.

Популярні новини зараз
Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Боровець розповів, як американці ставляться до допомоги США Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Давида розповіла, як живе українська діаспора в США.