Про це він розповів у своєму блозі.

«Після Другої світової війни з'явилася система безпеки, вона наразі не працює. Вона полягала в тому, що ось країни постійні члени Ради безпеки, ось такі, ось сякі, ось ООН, ось міжнародні правила. Сьогодні не працюють, бо росія їх порушує», – розповідає Михайло Шейтельман.

На його думку, сьогодні Сполучені Штати все ж таки сподіваються на те, що в росії зміниться керівництво і знову та сама стара система безпеки працюватиме. Як пояснює політтехнолог, така надія є, бо будувати нову – це дуже складний процес.

«Щойно вони оголосять росію країною-терористом, можна закреслити цю систему, закреслити ООН, тому що не може країна-терорист бути постійним членом Ради безпеки ООН, і треба починати будувати нову систему. І рано чи пізно це з'явиться, але всі намагаються цей момент відтягнути», – міркує Михайло Шейтельман.

Також він додає, що є ще й дрібні практичні речі, які заважають визнати росію країною-спонсором тероризму. Зокрема, пояснює експерт, як тоді в неї купувати нафту, але це не головне. Головним, за його словами, є ментальне питання – це означає закреслити стару систему безпеки та розпочати нову.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, навіщо Зеленський написав заяву про вступ України до НАТО.

Також Знай.ua писав, що Боровець розповів, хто в США може нарешті дати Україні ленд-ліз.