Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«росія ще давно почала себе усвідомлювати як «анти-Захід», - зазначив Володимир Горбач.

За словами експерта, на 43-тій Мюнхенській конференції, яка відбулась у 2007 році виступив путін зі своєю дуже провокативною промовою, яку згодом стали називати Мюнхенською промовою. Це викликало неабиякий резонанс, та навіть вважалося, що це початок нової холодної війни.

«З моменту цієї промови і почалися усі процеси розділення, а також ментальної сепарації від сучасного західного світу та ліберальної демократії. Мета росії практично проголошена – це знищення нинішнього світового порядку», - підкреслив Володимир Горбач.

Як зазначив політичний експерт, саме з моменту проголошення путіним мюнхенської промови почалося нове протистояння росії із Заходом.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Святослав Вишинський повідомив, чому в Україні закріпився тризуб, а не двозубець.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Мосін розповів, як скаути шукають талановитих футболістів для провідних клубів.