Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Експерт стверджує, що у росіян взагалі нічого немає, їхня мова має болгарське, старослов'янське коріння, саме там вона і була закладена, а історії своєї у них немає і зовсім.

«Коли люди не мають історії, то вони в житті нічого не варті. Коли нація відраховує календар від народження якогось дідуся (це я зараз маю на увазі Північну Корею), ці люди не мають майбутнього. Ти ніколи не мусиш жити минулим, ти мусиш жити тільки майбутнім, але не можна забувати своє минуле і треба пам'ятати його і знати свою історію», - наголошує Георгій Біркадзе.

Як пояснює експерт, посилаючись на одного англійського психолога, якщо ти хочеш перемогти в цьому житті, потрібно зрозуміти та виконувати три прості речі: відпускати, прощати та забувати. Зокрема, зазначає він, забувати треба завжди погане, щоб іти вперед.

«Не можна жити перемогою 1945 року, як це роблять люди, які живуть у нас через кордон», - констатує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
"Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дубина розповів, хто воює у теробороні та як там заробити авторитет.

Також Знай.ua писав про те, що Вишинський повідомив, чому в Україні закріпився тризуб, а не двозубець.