Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет».

«Обстріли, які були, неможливо підготувати вчора на сьогодні от такі масовані. Потрібно підвести, потрібно 2-3 тижні, щоб це підготувати», - стверджує Олександр Мусієнко.

Принагідно він нагадує, що на ШОС у Самарканді путін заявив, що вони не збираються просто так залишати свою поразку у Харківській області, що вони дадуть на це відповідні серйозні сигнали і знаки. Тоді ж, додає експерт, російські війська і вдарили по Харкову, по електростанції, по Кривому Рогу, по гідротехнічним спорудам.

Тобто, пояснює він, те, що відбувалося протягом останніх днів, було сплановано завчасно, спершу йшли погрози, а тепер – результат. А щодо руйнування Кримського моста, зазначає експерт, - це має значення тільки для пропагандистів, які можуть це використовувати як підставу просто сказати, що вони не можуть такий теракт без відповіді залишити, причини ж обстрілів інші.

«Причина – все ж таки відвести інформаційну увагу від невдач на фронті. Друга причина – це внутрішня боротьба і посилення табору ФСБ. Третя причина – це ракетний терор, намагання залякати українців. І, звичайно, ще одна причина – це дійсно зашкодити інфраструктурі українських ТЕЦ та електростанцій напередодні опалювального сезону, плюс зірвати експорт української електроенергії до країн ЄС», - пояснює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, як обвалився рейтинг путіна після оголошення мобілізації.

Також Знай.ua писав про те, що Горбач пояснив, коли насправді почалося протистояння росії та Заходу.