Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

«Прийшов до висновку, що в основі цієї різні лежить спроба захопити території, країну, багату ресурсами, яких у росії немає», - заявляє Степан Гавриш.

У приклад він наводить літій, запасів якого Україна має на 12 мільйонів тонн, а це ключовий рідкоземельний матеріал, який використовується для виробництва не тільки акумуляторів, але й для фактично ядерної промисловості, яка для росії є однією із ключових.

«Йдеться про багато рідкоземельних матеріалів, про ціну одного Півдня, який оцінений разом із Донбасом у 12 трильйонів доларів. Банально завоювати, захопити і розділити між своїми. Тому путін не один, скоріш за все його штовхало його бізнес-оточення, якому мало було вже цієї бензоколонки алмазів, золота, руд, тощо. Їм потрібні були ресурси, які знаходяться в Україні», - пояснює Степан Гавриш.

Принагідно він нагадує, що Україна – четверта країна в Європі за кількістю природних ресурсів. А відтак, міркує політик, цей момент міг мати місце у планах путіна і відкидавати його не варто. Тим не менш, констатує він, ми бачимо, що росія не була готова до цієї війни, це розгром її армії, а мобілізація нічого не дасть, оскільки основна частина професійних Збройних сил рф уже знищена.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, що росіяни – це люди без мови та історії, які досі живуть перемогою 1945 року.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як обвалився рейтинг путіна після оголошення мобілізації.