Про це він розповів у програмі «Розвилка».

«Інфляція в США більша, ніж 8%, нівелює економічну доцільність вкладання в трежерис, які дають лише 3% так званого прибутку. Хоча прибуток – це ще питання таке з економічної точки зору дискусійне. Який це буде мати політичний наслідок? По-перше, США будуть намагатися втримати Європу у своєму політичному форматі. Друге - конфлікт із Китаєм найближчі 5-7 років виглядає не таким уже й фантастичним», - пояснює Руслан Бізяєв.

На його думку, переніс виробництва з Тайваню, особливо це стосується так званої мікрочіпової індустрії, говорить про те, що політично скоріш за все адміністрація Байдена і частина американських еліт визнають, що Китай – це Тайвань. Далі ж, констатує політолог, залишається лише дивитися, як це відобразиться на подальших китайсько-тайванських відносинах.

«Друге – наскільки Європа погодиться взяти ці преференції в обмін на політичну лояльність? Судячи із вчорашньої заяви Еммануеля Макрона, а також голови Єврокомісії Жозепа Борреля про те, що у разі ядерного удару по Україні з боку росії Європа не застосує у відповідь ядерну зброю, навряд чи Європа найближчим часом погодиться бути повністю у форматі Сполучених Штатів Америки», - зазначає Руслан Бізяєв.

За його словами, Європа буде все ж таки намагатися вибудувати власну геополітичну стратегію. Як зауважує експерт, про це свідчить інформація щодо бажання європейців створити власну систему ПВО про з виробництвом на території Європи.

Популярні новини зараз
Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура збирається із Червоним Хрестом приїхати до полонених в Оленівку.

Також Знай.ua писав про те, що Полковніков розповів, із якими проблемами сьогодні зіткнулися волонтери.