Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

Насамперед гість програми наголошує на політичному значенні резолюції Генеральної Асамблеї ООН, згідно з якою фейкові референдуми та анексія українських територій є незаконною. Зокрема, каже він, це, по суті, легітимізація права України на звільнення своїх територій.

«Ми діємо в рамках міжнародного права, а росія – навпаки, порушує це міжнародне право, зокрема статут ООН. І ця резолюція Генеральної Асамблеї ООН фактично політично підтвердила цю обставину», - наголошує Володимир Фесенко.

З іншого боку, констатує політолог, не всі країни все ж таки проголосували за цю резолюцію. Зокрема, зауважує він, це фінансово і політично залежні від росії країни або ті, де вона компенсує їх вирішення економічними бонусами.

«Ця головна зброя, як і раніше, щоправда, зараз вона трошки менше працює, бо ця зброя вже теж трішки зносилася і вже менший її ресурс. Я маю на увазі російські гроші, тому що росія, це не секрет, багато таких голосувань купує», - стверджує Володимир Фесенко.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура повідомив, яке Україна готує покарання для путіна.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як Україна готувалася до останніх прильотів російських ракет.