Про це він розповів у своєму блозі.

«Благання про переговори вигідні тільки путіну, тому що він розуміє, що час грає на нашому боці», – заявляє Максим Ялі.

До того ж, додає він, час ще більше гратиме на боці України з великими постачаннями необхідного озброєння, зокрема з новими системами ППО для зниження вразливості критичної інфраструктури. Тому, сподівається політолог, новий виток ескалації призведе до того, що США та інші країни наважаться на більшу допомогу Україні.

Водночас Ердоган, повідомляє експерт, як миротворець робить заяви про переговори. До того ж, додає він, президент Туреччини вже підвищив свій статус геополітичного гравця тим, що вже раніше організував майданчик для переговорів і в принципі виступає головним посередником не лише між Україною та росією, а й між росією та Заходом.

«Туреччина є учасником і НАТО зокрема, тому, звичайно, він контактує і з американською стороною, і з іншими країнами-учасницями НАТО. Тому миротворець і має робити такі заяви. Інше питання, що він сам чудово розуміє, що на даному етапі та на цих умовах укласти цю угоду неможливо», - пояснює Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній розповів, який буде ефект від російських атак щодо критичної інфраструктури.

Також Знай.ua писав, що Качура повідомив, яке Україна готує покарання для путіна.