Про це він розповів у програмі «Воєнний квартал».

«лукашенко трактор путіну подарував, будуть сіяти хліб, як він призвав. Зараз почався хлібосольний період у них, а хлібосольний період полягає в тому, як вони широко розтиражовали, що білоруські військові зустрічають із хлібом і сіллю російських», - розповідає Олександр Мусієнко.

Як ві.н відзначає, що насправді цікаві не хліб і сіль, помпезність, яку ми бачимо на штучних пропагандистських кадрах, а ситуація, яка розвивається і яка виникла з тим, що білорусь і росія вирішили створити об’єднане угруповання військ. За словами експерта, по суті, зараз вони назвали те, що й так є, своїм іменем, те, що було де-факто, нарешті оформили е-юре.

Тобто, констатує він, де-факто таке угруповання у них було створене. Зокрема, ми знаємо, що військова інфраструктура, аеродроми, склади, казарми перебувають, а принципі, у доступі для російських військ у тій кількості, яка їм необхідна, їх ніхто в цьому не обмежує.

«Командування, вочевидь, буде віддане російським генералам, звичайно. білоруси будуть присутні, але їхня присутність буде фактично номінальна, вона не буде мати якихось, скажімо, серйозних наслідків», - підкреслює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман повідомив, чи підірвуть росіяни Каховську ГЕС.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи може Україна залишитися без світла.