Про це він розповів у своєму блозі.

«Справа рухається до кульмінації. Буде або новий виток ескалації та розв'язання неконтрольованої ситуації або розрядка», - зазначив Вадим Карасьов.

Як зазначив експерт, поточна ситуація зі збільшенням інтенсивності обстрілів українських міст може призвести до нової ескалації на полі бою чи навпаки: скоро це ми дізнаємося.

«Війна виходить на рівень «психологічної ядерної війни». «Брудної бомби» немає, а брудна гра є, тому що звинувачення, які звучать з вуст російських політиків, мають дуже провокаційний характер», - наголосив Вадим Карасьов.

За словами експерта, жодна з держав не бажає підриву ядерної бомби на своїй території, і Україна в тому числі, тому слова російських провокаторів про «брудну ядерну бомбу» – це абсолютна вигадка для ескалації.

Популярні новини зараз
Максим Галкін спробував достукатися до озвірилих росіян знімком з Києва, від якого серце кровʼю обливається Головне за ніч, 26 листопада: відмова від екстрених відключень світла, зрада від Pianoboy на Нацвідборі та дитина у ліжку у святого отця У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олексій Буряченко розповів, як місцева влада має підготувати людей до зими.

Також Знай.ua повідомив, що політтехнолог Борис Тізенгаузен повідомив, чому росіянам не вигідно підривати Каховську греблю.