Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Ну я думаю, що поки що так. Незважаючи на силу Китаю, я думаю, що Америка все одно перша. З того, що я знаю, Китай прагне бути, як Америка, тобто Китай все одно рветься до Америки, рветься до Канади також», - повідомив Юрій Ванетик.

За словами політконсультанта, Китай намагається зараз копіювати США, щоб вийти на перше місце у світі, але поки що йому це не вдається. Проте, як наголосив Юрій Ванетик, Китай зараз – це лідер глобалізму, тоді як Америка – це лідер інновацій завдяки оригінальному мисленню.

«Китай копіює, і тому я згоден, що зараз Америка перша. Я знову ж таки підкреслю, що я буду дуже здивований, якщо Америка якось відступить», - додав Юрій Ванетик.

Популярні новини зараз
Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, як вибори в США вплинуть на російсько-українську війну: «Або Байден, або путін».

Також Знай.ua повідомляв, що дипломат Ігор Литвин повідомив, чому Китай не хоче псувати відносини з ЄС та США: «Економічні вигоди».