Про це він розповів у своєму блозі.

«Держава не повинна визначати перелік найважливіших медичних послуг, а це повинні визначати громадяни», - зазначив Анатолій Якименко.

Як розповів експерт, держава не може фінансувати абсолютно усі медичні послуги для своїх громадян, аби українці могли безкоштовно проходити лікування, тому державою був прийнятий перелік першочергових послуг. На думку публіциста, це не правильно, бо громадяни повинні самі вирішити, які медичні послуги є першочерговими.

«Якщо держава чесно визнала свою некомпетентність, то ця чесність не є чеснотою. Держава зізналася, що вона не може фінансувати всього лікування», - підкреслив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, держава визначила, що головні напрямки фінансування медицини – це акушерство, кардіологію і неврологію, а все інше не потрапило у пріоритетність.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Мінзов розповів про майстерність ЗСУ у використанні дронів.

Також Знай.ua публікував думку Анатолі Якименка, що страхова медицина – це посередництво.