Про це він розповів у своєму блозі.

«Учорашня атака була потужнішою, не так дронами іранськими, як ракетами. Удари завдавалися по гідроелектростанціям, у тому числі й по Дніпровській ГЕС. Попередні атаки дронами були скоєні саме по ТЕЦ», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами політолога, останні удари були скоєні по інфраструктурі, яка є потужнішою у плані вироблення електрики. Як зазначив експерт, така ситуація не дає можливості замінити підстанції, адже немає резервного джерела електрики.

«Ці удари також спрямовані проти залізничного сполучення, а саме з електрифікації залізниць України», - наголосив Вадим Карасьов.

На думку експерта, росія недавніми своїми ударами також намагалася зруйнувати логістику всередині України, залишивши залізничні колії без електрики, яка потрібна для руху рухомих складів.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

«Доводиться замінювати тепловозами, порушуючи графіки, тому вчорашні удари були скоєні не лише по критичній цивільній інфраструктурі, а також мали на меті уповільнити логістику нових надходжень зброї», - сказав Вадим Карасьов.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, коли питання миру та війни в Україні перейде у дипломатичну площину.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський пояснив, що потрібно робити в Україні із мережею диверсантів.