Про це він розповів на своєму каналі.

«Чи станеться це і чи нападе Лукашенко на Україну, чи нападуть білоруські війська на Україну. Тема, до речі, цікава. Я думав раніше, що Лукашенко не настільки дурний, щоб кидати власні війська сюди в жорна, де їх просто знищать. Адже максимум, що Лукашенко може надати без мобілізації – це близько 15-20 тисяч», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, щоб атака з боку Білорусі була хоч трохи успішною і мала хоч якийсь сенс, угруповання, окрім усієї техніки, має становити 20-30 тисяч військовослужбовців. Як наголосив Борис Тизенгаузен, наріз Білорусь не може надати стільки військових.

«Але атака – це не обов'язково дійти до Києва і взяти Київ в оточення або щось таке, там через всю Україну піти. Атака з боку Білорусі може мати кілька цілей, і найочевидніша мета –відволікання», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура повідомив, чи готова Білорусь активно вступити у війну: «Не принесе перемоги».

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів, коли питання миру та війни в Україні перейде у дипломатичну площину.