Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Коли йдеться про приєднання до Північноатлантичного Альянсу, ми вже зараз приєднуємося де-факто до НАТО, до лав НАТО, тому що наша армія зараз переходить на стандарти НАТО, наші військові навчаються за кордоном в країнах НАТО, і це навчання вже дає результати, ми це бачимо на полі бою», - повідомив Максим Ялі.

За словами експерта, військова складова вступу в НАТО найважливіша, і в Україні вже ефективно відбувається реформування армії. Як наголосив Максим Ялі, після війни в Україні де-факто сформується одна з найпотужніших армій НАТО, оскільки українські військові матимуть досвід не тільки участі у бойових діях, але й користування сучасною зброєю.

«Тому знаєте, не наступного року, не через два роки й не через три ми туди вступимо. Однак головна вимога – це закінчення війни, адже за умовами цього Альянсу туди не може вступити країна, на території якої відбувається військовий конфлікт», - заявив Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог розповів, чим ще зараз росія може шантажувати світ та Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що Тарас Загородній розповів, що змусило Європу надавати більше допомоги Україні у війні.