Про це він розповів на своєму каналі.

За словами підприємця, існує думка, що в державі можна створювати якісь паралельні структури, які розчинять у собі стару державу, і з'явиться щось нове. Ці паралельні структури, як зазначив Павло Себастьянович, мають переймати якісь нові функції, які раніше виконувала держава.

«Але хочу розчарувати всіх. Досвід показав, що держава не помре, держава ніколи не зможе померти фізично, тому що є величезний фінансовий ресурс, яким ця держава підтримується», - повідомив Павло Себастьянович.

Підприємець зазначив, що ресурси держави необмежені, завдяки чому вона здатна профінансувати будь-який проект. Паралельні структури не мають такої фінансової основи.

«Тому жодна паралельна структура не витіснить собою існуючу державу, тому що держава, яка має величезний фінансовий ресурс, ніколи не програє», - додав Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, підприємець Павло Себастьянович повідомив головну умову процвітання країни.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський повідомив, як треба будувати соціальну систему у державі.