Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Якби в нашій країні, на нашій святій землі були б транснаціональні компанії та їх вкладення обчислювалися б у мільярдах… Вони можуть взагалі не працювати, просто стоятимуть американські війська зі своїм флотом та ескадрильєю. І ніякої війни не було б», - переконаний Георгій Біркадзе.

Щоб не бути голослівним, у приклад він наводить Тайвань. Як пояснює експерт, якби в Україні сьогодні були транснаціональні компанії, жодний росіянин не перетнув би наш кордон. Тому, констатує він, присутність таких компаній в Україні потрібна.

Що ж до сьогоднішньої націоналізації приватних компаній, зазначає експерт, то насамперед треба розуміти, що вони були насправді прихватизовані. Зокрема, нагадує він, усі облгази були скуплені буквально за 3 копійки. Водночас експерт наголошує, що не йдеться про якесь рейдерство, коли людина чесно купила компанію і її вимагають повернути.

«Тому я вважаю, що все, що до цього було прихватизовано, має повертатися до держави. Я хочу нагадати, що в Англії двічі була націоналізація і нічого. Тому я вважаю, що все має бути прозорим», - робить висновок Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв пояснив, що російсько-українська війна запустила процес руйнування старого світу.

Також Знай.ua писав про те, що Себастьянович повідомив про умови процвітання країни.