Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Насправді, якби не війна, економіка у нас взагалі йшла так добре за показниками: що зростання економіки, що золотовалютні запаси, рекордна була сума за весь час. Також хочу сказати, що й ВВП за всю історію не було 195 мільярдів у нас», - зазначає Георгій Біркадзе.

А у відповідь на всі закиди, що люди живуть погано, він радить подивитися на індекс бідності, адже насправді був прогрес. Проте, констатує експерт, зараз через війну ситуація погіршилася. Зокрема, у приклад він наводить рівень інфляції, який становить 30%, але це офіційно, а реальність може бути іншою і не потрібно одягати рожеві окуляри.

Водночас експерт зазначає, що багато після 24 лютого змінилося у самій свідомості людей. Тим паче, наголошує він, жити, як раніше, ми просто не маємо права, інакше ми ніколи не зможемо відновити країну.

«А нам треба її відновлювати. Тому що нашим дітям ми маємо залишити вже відновлену покращену країну, перетворену на Європу. Тому іншого виходу у нас немає», - робить висновок Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах повідомив, чи вибори в США можуть вплинути на надання допомоги Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував сьогоднішню націоналізацію в Україні.