Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Насправді, якби не війна, економіка у нас взагалі йшла так добре за показниками: що зростання економіки, що золотовалютні запаси, рекордна була сума за весь час. Також хочу сказати, що й ВВП за всю історію не було 195 мільярдів у нас», - зазначає Георгій Біркадзе.

А у відповідь на всі закиди, що люди живуть погано, він радить подивитися на індекс бідності, адже насправді був прогрес. Проте, констатує експерт, зараз через війну ситуація погіршилася. Зокрема, у приклад він наводить рівень інфляції, який становить 30%, але це офіційно, а реальність може бути іншою і не потрібно одягати рожеві окуляри.

Водночас експерт зазначає, що багато після 24 лютого змінилося у самій свідомості людей. Тим паче, наголошує він, жити, як раніше, ми просто не маємо права, інакше ми ніколи не зможемо відновити країну.

«А нам треба її відновлювати. Тому що нашим дітям ми маємо залишити вже відновлену покращену країну, перетворену на Європу. Тому іншого виходу у нас немає», - робить висновок Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах повідомив, чи вибори в США можуть вплинути на надання допомоги Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував сьогоднішню націоналізацію в Україні.