Про це він розповів у себе у блозі.

«Взагалі у найближче десятиліття, я думаю, спалахне приблизно скрізь, тому що дуже багато залишилося заморожених конфліктів на пострадянському просторі, у Європі, в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, у Середній Азії. Питання я поставив би так: де спалахне першим?», - розмірковує Руслан Бізяєв.

Так на око, зазначає він, можна сказати, що підгоряє в Європі, грецько-турецька криза, Балкани, періодично то спалахує, то затихає в Середній Азії, Кавказ. Також політолог нагадує про постійні взаємні територіальні претензії у трикутнику Японія-Китай-Південна Корея, залишаються Курили. На всіх цих точках, стверджує він, може спалахнути конфлікт.

За словами експерта, з'явилися перші передумови, що буде закрито майже 25-річний вірмено-азербайджанський конфлікт. Проте, наголошує він, закрито, а не вирішено. Щодо статусу Нагірного Карабаху, то, на думку експерта, його визначатимуть політики вже наступної доби.

«Щодо Тайваню. Справа в тому, що, наскільки я розумію, доки не буде повністю виведено виробництво чіпів, навряд чи буде війна. Війна – це продовження політики іншими засобами. Те, що робить зараз Сі Цзіньпін, це зрозуміло, але немає мобілізації. І я поки що не бачу передумов до того, щоб Китай зміг провести десантну операцію, а Тайвань – це острів. Якщо ми з вами згадаємо історію, то дійдемо висновку, що завоювати та хотіти – це різні речі», - пояснює Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак повідомив, про що свідчить виступ Ілона Маска на G20.

Також Знай.ua писав про те, що Табах повідомив, чи можуть вибори в США вплинути на допомогу Україні.