Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Люди сьогодні дуже погано сприймають політику. Сьогодні людям не до політики, сьогодні люди хочуть вижити, сьогодні люди хочуть перемогти. І вони не звикли, що депутат їм допомагає. Українська політика, на жаль, побудована так, що люди сприймають, що з депутата можна щось отримати лише під час виборчої компанії», - зазначає Дмитро Разумков.

Тим не менш, переконаний він, ця тенденція обнулиться після війни, після перемоги над російським агресором, коли військові повернуться із фронту і заявлять про своє бажання справедливості. За словами політика, військові справді зараз говорять, що після того, як розберуться із окупантами, будуть наводити порядок у своїй державі.

Принагідно гість програми згадує, що подібний запит на справедливість уже був у 2014-2015 роках, але тоді не було такої кількості людей, такої кількості загиблих. Зараз же, констатує він, будуть більші масштаби, а лакмусовим папірцем буде те, що можновладці робили у перші 2-3 тижні війни.

«Буде великий запит на справедливість, я в цьому переконаний. І вже пропетляти, як думають деякі колеги, не вийде. Не забудуть, прийдуть і запитають, а ключовим буде питання, де ти був у перші три тижні, де ти був із 24 до середини березня, і що ти робив», - підсумовує Дмитро Разумков.

Популярні новини зараз
Будемо їсти тістечка? Українців попередили про дефіцит хліба та нові ціни Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Разумков розповів, чи повернуться українці додому із закордону після війни.

Також Знай.ua писав про те, що українці створять символічний ланцюг єдності навколо штаб-квартири НАТО у Брюсселі.