Про це він розповів у своєму блозі.

«В умовах нинішньої війни Захід фактично намагається провести денуклерізацію військових дій, тобто вивести ядерний фактор з війни, тому що постійна присутність ядерного фактора робить ситуацію небезпечною та непередбачуваною», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами експерта, одним із пріоритетів колективного Заходу зараз є мінімізація ймовірності застосування ядерної зброї росією.

«Сьогодні все йде до того, щоб послабити ядерний фактор, в якому росія є основним конкурентом для США, що може бути можливістю для росії компенсувати свою військову слабкість», - наголосив Вадим Карасьов.

Як зазначив політолог, Захід хоче посприяти створенню військової епохи, яка виключає застосування будь-якої ядерної зброї.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман припустив, чому росіяни втекли саме зараз із Херсона.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тізенгаузен повідомив, чому росії вже не вдається виправдати втечу з Херсона.