Про це він розповів у своєму блозі.

«В умовах нинішньої війни Захід фактично намагається провести денуклерізацію військових дій, тобто вивести ядерний фактор з війни, тому що постійна присутність ядерного фактора робить ситуацію небезпечною та непередбачуваною», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами експерта, одним із пріоритетів колективного Заходу зараз є мінімізація ймовірності застосування ядерної зброї росією.

«Сьогодні все йде до того, щоб послабити ядерний фактор, в якому росія є основним конкурентом для США, що може бути можливістю для росії компенсувати свою військову слабкість», - наголосив Вадим Карасьов.

Як зазначив політолог, Захід хоче посприяти створенню військової епохи, яка виключає застосування будь-якої ядерної зброї.

Популярні новини зараз
Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман припустив, чому росіяни втекли саме зараз із Херсона.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тізенгаузен повідомив, чому росії вже не вдається виправдати втечу з Херсона.