Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Що найважливіше для України відбулося під час цього саміту? Зустріч між керівниками Китаю і Сполучених Штатів Америки, Сі Цзіньпіном і Байденом, яка тривала понад три години. В нинішній дипломатії тривалість переговорного процесу має надзвичайно важливе значення. І це вважається дуже довготривалою бесідою», - повідомив Олесь Доній.

За словами ідеолога, після цієї бесіди відбувся брифінг, який був надзвичайно проукраїнським і дуже антиросійським. Як наголосив Олесь Доній, така тональність розмови дуже важлива, зважаючи на те, що Китай демонструє неоднозначну позицію щодо України та війни.

«Що найбільш важливе було сказано? Це заперечення ймовірності ядерної війни. Це нарешті Китай, вже не США, не Великобританія, помахав пальчиком росії і сказав: «Ніяких ядерних шантажів». Я нагадаю, що остання дубинка у цієї мавпи кремлівської – це ядерна зброя», - заявив Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Кочетков розповів, чи варто звертати увагу на заяви росії.

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів, чи будуть на G20 говорити про Україну.