Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Це загалом цікава історія. Я думаю, що найближчим часом Китай не замінить Штати, тому що Китай не хоче, вони не хочуть бути регіональним шерифом у принципі», – повідомив Ілія Куса.

За словами експерта, Китай не поділяє цілі США щодо управління в регіоні, їм не цікаво будувати там якусь цивілізацію. У китайців, як підкреслив Ілія Куса, трохи інший підхід, вони і так вважають себе цивілізацією і не бачать сенсу глибоко втручатися у внутрішні справи інших держав.

«Їм цікава логістика, їм цікава економіка, торгівля, технології, сировина та ринки збуту. Тут вони досягли успіху, тобто з Близьким Сходом у Китаю розвиваються відносини дуже добре», - заявив Ілія Куса.

Як писав раніше Знай.ua, Дмитро Співак розповів, що сталося з економікою Європи за 8 місяців війни.

Популярні новини зараз
Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політолог розповів, що таке формула Саллівана і чи застосують її щодо України.