Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Ми починаємо втрачати значення слова «шлюб». Шлюб – це взяття на себе зобов’язань. Зобов’язання беруться тоді, коли створюється сім’я. Шлюб і сім’я – це пов’язані речі, шлюб – це почуття до людини, відчуття відповідальності й відчуття обов’язку», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, потреба у шлюбі виникає тоді, коли створюється союз чоловіка й жінки не просто так, а з метою продовження роду. Як наголосив Анатолій Якименко, шлюб – це присяга, тому укладати цей союз не можна заради ведення спільного господарства чи накопичення спільних грошей.

«Ми поступово так втрачаємо розуміння шлюбу, сім’ї, зв’язку шлюбу з сім’єю. І в принципі у нас уже там спокійно кажуть, що це союз чоловіка й жінки для того, щоб вести спільно господарство й спільно планувати майбутнє. А для чого тоді присягати?» - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів, що для українців означає шлюб.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський розповів, як українці передають свій душевний стан: «Серцю не накажеш».