Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«За останні три роки, тобто два роки тотального локдауну та ковіда, тепер війна в Україні, характер економічних відносин між країнами змінився. Тобто можна припустити, що є якісь сили, які зацікавлені саме в такому сценарії», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, тут йдеться не про конспірологію, просто зараз залежність людей від виробничих процесів і від моделей економіки набула зовсім іншої форми. Як наголосив Олександр Новохатський, ця залежність веде в нікуди.

«От та епоха маніпуляторів, які оперують лише доданою вартістю, призводить до того, що ми опиняємось на межі вимирання, зникнення та зміни взагалі всієї людської суті. І цілком зрозуміло, що є деякі люди з ресурсом, які взяли на себе відповідальність трохи змінити світ», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський повідомив, яким має бути інструмент для порятунку світу.

Також Знай.ua повідомляв, що підприємець Павло Себастьянович пояснив, чому державу неможливо знищити.