Про це він розповів на своєму каналі.

«Російська армія в Україні вже програла війну. Чому? Ну, тому що не виконала жодного поставленого до війни завдання, бо не змогла за дев'ять місяців здобути не те, що Україну разом із Києвом, а жодного обласного центру. Ви (росіяни – Ред.) споруди вже будуєте у Криму, захищаєтесь», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політика, як стверджує сама росія, її так звана військова спецоперація перейшла до оборонних рубежів. Як наголосив Дмитро Співак, росія зараз намагається чіплятися за міжнародний аспект, шантажувати світ продовольством, енергетикою, ядерним озброєнням, колапсом з блекаутом.

«Тому єдине, що росія намагається ще зробити, — це на геополітичному рівні змусити низку гравців вплинути на Україну, щоб заморозити конфлікт», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Політик Дмитро Співак розповів, чого намагалася досягти росія на саміті G20: «Переходять до оборони».

Також Знай.ua повідомляв, що Вадим Карасьов пояснив, чим українська політика відрізняється від російської.