Про це він розповів на своєму каналі.

«Бомбардуваннями не виграти війну. Можна бити по цивільній інфраструктурі, енергетичній інфраструктурі. Так, важко, так, світла немає, б'ють уже не лише по генерації, яку можна замінити та знайти альтернативу. Але війну ви так не виграєте, росіяни. І плани ЗСУ ви не зміните», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, досить просто послухати настрій Збройних сил України, настрій мирного населення, аби зрозуміти, що здаватися ніхто не збирається, що залякати ракетними ударами неможливо. Як підкреслив Дмитро Співак, росія застосовує ракетний терор від безсилля.

«Це воєнна агонія, ви (росіяни – Ред.) не знаєте, що робити на полях битви, і розумієте, що програєте та вже програли», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак розповів, чого намагалася досягти росія на саміті G20: «Переходять до оборони».

Також Знай.ua повідомляв, що Вадим Карасьов пояснив, чим українська політика відрізняється від російської.