Про це він розповів на своєму каналі.

«Після двох років стрімкого працевлаштування величезної кількості айтішників на абсолютно небачені досі зарплати, коли багато IT-компаній наймали за ще неіснуючими замовленнями та проектами цілі групи розробників для того, щоб захопити їх для майбутнього зростання і під майбутні перспективні проекти, то сьогодні навіть найбільші IT-компанії змушені скорочувати персонал», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, така ситуація склалася через те, що IT-компанії змушені зараз заощаджувати. Як підкреслив Святослав Вишинський, виявилося, що соціальні мережі Кремнієвої долини дуже вразливі до кризових ситуацій, наприклад, до падіння рекламної виручки.

«Усі ці корпорації, які досі були вершниками доль світу, культурних цінностей та політичних кампаній, критично залежать від найпростішої економіки», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Святослав Вишинський повідомив, у чому суть метавсесвіту Цукерберга: «Перетворилася на ідею ікс».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Святослав Вишинський повідомив, чи міг Ілон Маск стати рупором кремля: «Чи свої думки вимовляє».