Про це він розповів на своєму каналі.

«Після двох років стрімкого працевлаштування величезної кількості айтішників на абсолютно небачені досі зарплати, коли багато IT-компаній наймали за ще неіснуючими замовленнями та проектами цілі групи розробників для того, щоб захопити їх для майбутнього зростання і під майбутні перспективні проекти, то сьогодні навіть найбільші IT-компанії змушені скорочувати персонал», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, така ситуація склалася через те, що IT-компанії змушені зараз заощаджувати. Як підкреслив Святослав Вишинський, виявилося, що соціальні мережі Кремнієвої долини дуже вразливі до кризових ситуацій, наприклад, до падіння рекламної виручки.

«Усі ці корпорації, які досі були вершниками доль світу, культурних цінностей та політичних кампаній, критично залежать від найпростішої економіки», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Максим Галкін спробував достукатися до озвірилих росіян знімком з Києва, від якого серце кровʼю обливається Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Святослав Вишинський повідомив, у чому суть метавсесвіту Цукерберга: «Перетворилася на ідею ікс».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Святослав Вишинський повідомив, чи міг Ілон Маск стати рупором кремля: «Чи свої думки вимовляє».