Про це вона розповіла на каналі Павла Себастьяновича.

«На кожному десятому будинку, напевно, можна побачити український прапор, люди знають про Україну, стежать. Я маю на увазі людей, які цікавляться геополітикою. Ну загалом, скажімо так, серед політичного істеблішменту понад 150 конгресменів активно беруть участь у розробці біллів, законопроектів щодо України», - повідомила Катерина Одарченко.

За словами політтехнологині, у США підтримка України однозначна, хоча все одно є кілька політиків, які просувають інтереси росії, можливо, за отримані гроші від рф. Але це, як наголосила Катерина Одарченко, абсолютно одиниці маргінальних політиків.

«А решта як представників демократичної партії, так і представників республіканської партії підтримують Україну. І це можна простежити за конкретними біллями», - заявила Катерина Одарченко.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля Максим Галкін спробував достукатися до озвірилих росіян знімком з Києва, від якого серце кровʼю обливається
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Борис Тизенгаузен заявив, що настав час боротися з імперськими амбіціями Угорщини.

Також Знай.ua повідомляв про програму мінімум: Руслан Бізяєв розповів, як сторони бачать припинення російсько-української війни.