Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Звідки взялися козаки? Радянська історія та українська спиралася на народництво, що народ усьому голова і насамперед селяни, і саме вони все організовували. І тут питання таке: як селянин міг взяти та навчитися військовому мистецтву, воювати, самоорганізовуватись та розпочинати величезні такі операції», - повідомив Сергій Удовік.

За словами експерта, на Січ брали втікачів усіляких, міщан, шляхту, поповичів, навіть розбійників, але не брали лише селян. Як наголосив Сергій Удовік, на селян як на воїнів за часів козацтва ніхто не розраховував. І тим більше селяни не могли самостійно організовувати військові операції, створювати флот та нападати на ворогів.

«У них мають бути якісь досвідчені ватажки. Та й сама має бути стратегія створити флот, організувати, куди нападати та взагалі куди плисти через Чорне море», - заявив Сергій Удовік.

Популярні новини зараз
Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, історик Іван Патриляк розповів, кого насправді можна вважати засновниками Київської Русі.

Також Знай.ua повідомляв про ворогів церкви та народу: філософ Святослав Вишинський повідомив, чому в Україні закріпився тризуб, а не двозубець.