Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Великий князь Литовський Ходкевич дав можливість Івану Федорову, який втік з москви, друкувати шрифтами. Чому той втік із москви, це було цілком зрозуміло. Він затіяв друк, а це була дуже дорога продукція, тоді дуже престижна», - повідомив Сергій Удовік.

За словами експерта, діяльність Івана Федорова дуже заважала розвивати бізнес у москві місцевим переписувачам, оскільки друкована продукція могла легко витіснити написану від руки. Як зазначив Сергій Удовік, саме тому Івану Федорову, який вважається фундатором друкарства, довелося тікати.

«Це (діяльність Федорова – Ред.) викликало явний опір, і йому довелося звідти втекти. І потім він перебрався до Львова», - заявив Сергій Удовік.

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію "Виписують повістки навіть пенсіонерам": найкращі приколи про обшук у Ігоря Коломойського, українці надривають животи від сміху СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, історик Іван Патриляк розповів, кого насправді можна вважати засновниками Київської Русі.

Також Знай.ua повідомляв про ворогів церкви та народу: філософ Святослав Вишинський повідомив, чому в Україні закріпився тризуб, а не двозубець.